Kundtjänst

Du är alltid välkommen att kontakta Laholmshems kundtjänst.

Vi finns här för att hjälpa dig och svara på dina frågor.
Gå gärna in på Frågor och Svar där hittar du våra vanligaste frågor. 
Telefon: 0430-151 10 eller e-post: kundtjanst.laholmshem@laholm.se

VÅRA ÖPPETTIDER:
Besök: Måndag-fredag kl 10.00-15.00
Telefontid: Måndag-torsdag kl 09.00-16.00
Fredagar: kl 09-00-15.00
Lunchstängt alla dagar kl 12.00-13.00

Välkomna! 

Möjlighet till bokade besök finns och vi är även behjälpliga via telefon eller e-post. 
Många av dina ärende kan du uträtta enkelt och snabbt, via Mina sidor eller vår app.

Anna-Karin Lindquist
Kundtjänstchef
Telefon: 0430-151 20
E-post: anna-karin.lindquist@laholm.se

Jennie Volmberg
Kundtjänst
Telefon: 0430-151 26
E-post: jennie.volmberg@laholm.se

Maria Mill
Kundtjänst
Telefon: 0430-151 12
E-post: maria.mill@laholm.se

Simone Jouhila Johansson
Kundtjänst
Telefon: 0430-151 11
E-post: simone.jouhila.johansson@laholm.se

Anneli Svensson
Besiktning
Telefon: 0430-151 22
E-post: anneli.svensson@laholm.se

Krister Johansson
Projektkoordinator
E-post: krister.johansson@laholm.se