Bovärdar

Gör din felanmälan enkelt och snabbt direkt på
Mina Sidor

Har du ett fel i din lägenhet som du behöver vår hjälp med att åtgärda? På Mina sidor kan du snabbt och enkelt skapa ett ärende - dygnet runt.

Vid AKUTA fel/ärende i din lägenhet kvällar och helger ring vårt journummer på telefon: 0430-717 22.

BOVÄRDAR
Magnus Nilsson
Teamledare
Område: Serviceboende/LSS
Telefon: 0430-154 38
E-post: magnus.nilsson@laholm.se

Glenn Ridderberg
Bovärd
Område: Altona, Trädgårdsstaden, Hishult
Telefon: 0430-154 47
E-post: glenn.ridderberg@laholm.se

Tony Andersson
Bovärd
Område: Mellbystrand, Hasslöv, Ysby, Skottorp, Vallberga,
Ränneslöv och centrala Laholm.
Telefon: 0430-155 50
E-post: tony.andersson@laholm.se

Jacob Attesson Vennström
Bovärd
Område: Knäred, Våxtorp, L:a Tjärby, Genevad,
Veinge och centrala Laholm.
Telefon: 0430-158 46
E-post: jacob.attesson.vennstrom@laholm.se

Okie Ditlofsson (tf sjukskriven)
Bovärd

BITRÄDANDE BOVÄRD
Jonas Kristiansson
E-post: jonas.kristiansson@laholm.se

REPERATÖRER
Patrik Holm
E-post: Patrik.holm@laholm.se

Michael Svensson
E-post: michael.svensson@laholm.se

Tony Persson
E-post: tony.persson@laholm.se