Bovärdar

För att anmäla fel eller problem i din lägenhet/boende gör du enkelt din felanmälan via Mina sidor

Du kan även ringa oss på telefontid, vardagar
kl 08.00-09.00 till respektive bovärd.

Vid AKUTA ärenden i din lägenhet efter kontorstid och helger!
RING 0430-717 22.


BOVÄRDAR

Magnus Nilsson
Teamledare
Område: Serviceboende/LSS
Telefon: 0430-154 38
E-post: magnus.nilsson@laholm.se

Okie Ditlofsson
Bovärd
Område: Altona, Trädgårdsstaden, Veinge och Genevad
Telefon: 0430-154 47
E-post: okie.ditlofsson@laholm.se

Tony Andersson
Bovärd
Område: Mellbystrand, Hasslöv, Ysby, Skottorp, Vallberga,
Ränneslöv och centrala Laholm.
Telefon: 0430-155 50
E-post: tony.andersson@laholm.se

Henrik Tagesson
Bovärd
Område: Knäred, Våxtorp, Hishult, L:a Tjärby centrala Laholm.
Telefon: 0430-158 46
E-post: henrik.tagesson@laholm.se

REPERATÖRER

Patrik Holm
E-post: Patrik.holm@laholm.se

Tony Davidsson
E-post: tony.davidsson@laholm.se

Tony Persson
E-post: tony.persson@laholm.se